bradla_p-bars

P-Bars (Drevené bradlá)

P-Bars „Basic“

P-Bars
P-Bars „Basic“

Priemer rukoväte až 38mm ti zabezpečí pevný a bezpečný úchop, čím bude tvoj tréning efektívnejší. Výška od zeme po rukoväť činí 28cm čo je dobrá štartovná výška pre tých, ktorí začínajú trénovať s bradlami. Dĺžka je takisto luxusná, ktorá je až 52cm a umožní ti rôzne variácie úchopov, veľký priestor pre umiestnenie rúk ale aj lepšiu stabilitu. 

Cena: 60€ + poštovné

p-bars_velke_rozmery


P-Bars „Pro“

P-Bars
P-Bars „Pro“

Priemer rukoväte až 38mm ti zabezpečí pevný a bezpečný úchop, čím bude tvoj tréning efektívnejší. Výška pri verzii „Pro“ činí od zeme po rukoväť 12,5cm čo pridáva podstatne väčšiu výzvu v tréningoch. Preto je verzia „Pro“ doporučená výhradne skúsenejším cvičencom, ktorí už majú nejaký ten tréning s bradlami alebo s vlastnou váhou zvládnutý. Dĺžka je rukoväte je taká istá ako pri verzii „Basic“ čiže 52cm. 

Cena: 50€ + poštovné

p-bars_male_rozmery


Vylepši svoj stereotypný tréning bradlami! 

Chceš pridať niečo nové do svojich tréningov? Nemáš potom nad čím váhať a zajednaj si u nás tieto ručne vyrábané bradlá (P-Bars). Tréning s bradlami je zábava ale v prvom rade vysoko vývojový. Bez nutnosti gymnastických tréningov si vybuduješ koordináciu, presnosť, obratnosť, rovnováhu ale aj silu. Viac o využití bradiel sa dočítaš v článku.

Čo je v balení

Výhoda našich P-Bars sa skrýva v ich jednoduchosti. Bradlá posielame rozobrané a pribalíme ti k nim aj správny kľúč na zmontovanie aby si mohol hneď začať makať. Ak si nebudeš istý s pevnosťou, v balíku si nájdeš aj lepidlo, ktoré ti už hádam dodá odvahu začať makať.


Rezervácie

Kedže sa jedná o ručnú prácu a každý kus je unikát, bohužiaľ nevieme zabezpečiť okamžité odoslanie. Ak máš teda záujem napíš nám a over si dostupnosť.

0 komentárov k "P-Bars (Drevené bradlá)"

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.